www.zgr.com.tr

Filo kiralama hizmeti

KUR HESAPLA

loading
9.3.2022
Filo kiralama hizmeti


İzmir Filo Kiralama


Hepimiz yaşam standartlarımızın çağın yakalamış olduğu modern koşullara uygun bir şekilde olmasını isteriz. Türkiye’nin en büyük ve en güzel metropollerinden birisi olan İzmir’de refah içerisinde ve dilediğiniz müddette teknolojinin son imkanlarıyla donatılmış araçlarla dolaşarak bu amacınıza uygun bir tatil geçirebilirsiniz.

Konforlu Bir Hayatın Olmazsa Olmazı: Araç Kiralama Hizmeti

Türkiye’de birçok araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Kiralama hizmetleri almadan önce,

 • * Sektörde hizmet sağlayan firmanın kurumsal kimliği,
 • * Hizmetlerinin günün ekonomisine uygun olması,
 • * Süreç boyunca kullanılan araçların gereken belgelere sahip olması,
 • * Kiralama hizmetleri sağlanan araçların gerekli bakımlarının yapılmış olması,
 • * Her durumda ulaşılabilir bir firma olması,
 • * Araç kiralama hizmetleri sağlayan firmanın ve kiralık araçların gerekli belgelere sahip olması,
 • * Süreçte hizmet sağlayan personellerin işinde uzman olması gibi özelliklere dikkat etmek gerekmektedir.

Araba Kiralamak İçin Profesyonel Firmalardan Hizmet Alın


İster iş nedeniyle isterse de gezme gibi farklı amaçlarla araba kiralamak için başvurduğumuz firmanın süreç boyunca bizlere dost bir firma olmasını isteriz. Uzun süren bir seyahatte bizlere herhangi bir sorun yaratmayacak nitelikle araçlara uygun fiyatlarla ulaşmak hepimizin hayalidir. Müşteri memnuniyeti ve beğenisini en üst seviyede tutarak İzmir araç kiralama sektöründe kendisine büyük bir yer edinen firma olan Zgr Araç Kiralama adı firmamız profesyonel kiralama hizmetleri sunarak on yıldır mutlu müşteri portföyüne yeni müşterilerini ekleyerek büyüyen lider bir firmadır.

Biz, araç kiralamanın gerektirdiği bütün niteliklere sahip hizmetler sunmaktaki iddiamızı, siz değerli müşterilerimizin olumlu dönüşleri sayesinde kanıtladık. Filo kiralama hizmeti denildiğinde ilk olarak firmamızın ismi akla gelen firma olmanın vermiş olduğu özgüvenle sizlere ayrıcalıklı bir araba kiralama konforunun farkını hissettirecek hizmet sunacağımızın garantisini vermekteyiz.

İzmir filo kiralama şirketleri arasında yaptığımız çalışmalar sayesinde bugün sektörümüzde yer alan diğer firmaların hizmet kalitesini belirlerken örnek aldığı firmalar arasında gösterilmekteyiz. Firmamız araç yetkisi konusunda gereken belgelere sahiptir.

Keyifli Bir Tatil İçin Hizmetlerimizden Faydalanın


Uzun dönem araç kiralama konusunda sektörün incelikleri hakkında bilgili olan bir firmadan hizmet aldığınızda süreçten maksimum keyif alacağınız ön görülebilir bir gerçekliktir. Araç kiralamak için firmamıza uğradığınızda taleplerinizin üstünde bir hizmetle sizleri karşılamaktayız. Sizlere farklı kiralama seçenekleri üreterek çözüm önerisi oluşturmaktayız.

Sizlere kolay hizmet sağlamak adına firmamızın e ticaret sayfasından araç kiralama noktasında ihtiyacınız olacak bütün bilgileri sunmaktayız. Hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimiz bütçesine uygun bir şekilde fiyatlandırıyoruz.

Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sloganıyla dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız. E ticaret sayfamız bizlerden hizmet bekleyen yerli veya yabancı müşterilerimizin iletişim noktasında problem yaşamaması adına Türkçe, İngilizce ve Almanca diline uygun site özelliğini taşımaktadır.

Sizlere birçok farklı kampanya üreterek her türlü araç kiralama çalışmanızda yanınızda olmak adına dost elimizi uzatmaktayız. Dilerseniz şoför kiralama konusunda da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Şoförlerimiz trafik kurallarına hâkim ve saygılı, kurumsal bir vizyona sahip kişilerdir. Karşılıklı güvene dayalı bir şekilde çalışma hayatımıza devam etmekteyiz. Hizmetlerimiz yalnızca İzmir’i kapsamamaktadır. İstanbul, Antalya, Ordu, Muğla, Giresun gibi birçok lokasyonda hizmetimizi müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren sağlamış olduğumuz başarılı her çalışmamız gelecekte başarılı olacağımızın göstergesidir. Kişiye özel düğün araçlarımız ile VIP taşımacılık hizmeti sağlayarak unutulmayacak bir gün yaşamanıza öncü olacak hizmetler sunmaktayız.

Devletimizin birçok kurumu, sağladığımız hizmetlere gönül rızasıyla referans olmaktadır. Sıfır kilometre araçlarımızla yapmış olduğunuz seyahatler sonrasında bizlerden sürekli olarak hizmet almak isteyeceksiniz.

Bizlere gece gündüz günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Firmamızın iletişim adreslerine sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Araçlarımızı sizlerin belirttiği noktalara bırakmaktayız. Sizleri de dünya standartlarına bir araç kiralama hizmetiyle tanıştırmak adına müşterimiz olmaya davet ediyoruz.

 • Araç Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler
  Araç Kiralamadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  Mutlak suretle araç kiralamadan önce bilinmesi gerekenler konusuna değinmelisiniz. Kiralamanın nasıl ve ne şekilde yapacağınızı bilmek size ekonomik açıdan da avantaj sağlayacaktır.

  16.3.2022
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  İzmir araç kiralama telefon ve internet rezervasyonu ile birkaç saniyede yapılır ve kullanmayı arzu ettiğiniz araç size tahsis edilir.

  7.11.2019
 • İzmir Aylık Araç Kiralama
  İzmir Aylık Araç Kiralama

  Alanında uzman kadrosu, donanımlı araçları ve uygun fiyatları ile ZGR, araca ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda.

  9.3.2022
 • İzmir Karavan Kiralama Hizmeti
  İzmir Karavan Kiralama Hizmeti

  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.

  7.3.2022
 • Araç Kiralama İzmir
  Araç Kiralama İzmir

  Araç Kiralamanın Avantajları İzmir’de araç kiralama son derece yaygın bir uygulamadır. İlimizin olanakları, lokasyonu ve daha pek çok etken talebin fazla olmasını sağlamaktadır. Uzun dönem ya da kısa süreliğine kiralama yapılabilmekte, böylece ara...

  9.3.2022
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X