www.zgr.com.tr

Filo Araç Kiralama Nedir?

KUR HESAPLA

loading
29.6.2020
Filo Araç Kiralama Nedir?

Filo Araç Kiralama İzmir

Filo araç kiralama, aracı satın almış gibi uzun vadeli olarak kullanmak demektir. Filo araç kiralama İzmir sadece İzmir’de hizmet vermektedir. Filo araç kiralaması yaptığınız da aracınızın kaskosu, bakımı ve daha birçok işlemini kiralayıcı firma üstlenir. Bu sayede çok daha düşük bir maliyetle araç sahibi olmuş gibi aracınızı kullanabilirsiniz.

Filo Araç Kiralama Nedir?

Günümüzde teknoloji ile beraber birçok sektör ortaya çıktı. Bu ortaya çıkan yeni sektörlerin ihtiyaçları da farklı sektörleri doğurdu. Filo araç kiralama da bunlardan birisi. Filo kiralama, en basit haliyle, belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında şirketlere veya şahsa araç kullanımı sağlanan avantajlı bir finansal ürün. Günümüzde yerli yabancı kurumların ihtiyaçlarına yönelik lojistik  fonksiyonları için binek araçlara ihtiyacı var. Bu ihtiyacı da Filo kiralama şirketleri gideriyor. Tabii ki eskiden Filo kiralama gibi hizmetler yoktu, şirketlerin sorumluluğu artıyordu. Filo kiralama riskleri de azalttı çünkü şirketlerin araçla ilgili ciddi sorumlulukları yoktu ve acil bir durumda araç değiştirilebiliyordu. Eskiden şirketler araçlarının bozulması ya da kaza yapması halinde hem bakımla uğraşarak zaman ve para kaybediyorlardı hem de sevkiyat aksayabiliyordu. Şirketlerin belirli aralıklarla yeni araçlar alması gerekiyordu ve araçların sürekli vergi, vize gibi işlerini halletmeleri gerekiyordu. Bu da şirketlerin daha çok çalışan çalıştırmasına ve daha çok para harcamasına sebep oluyordu fakat Filo araç kiralama sayesinde şirketlerin araç bakım gibi dertleri ortadan kalktı. Çünkü Filo araç kiralama şirketleri istenen araçları anında sağladı ve araç bakım dertlerini de kendileri üstlendi. Filo araç kiralama sektörü büyük şirketlerin araç ihtiyacını çözerek şirketlere büyük kolaylıklar sağladı. Eskiden yeni kurulmuş şirketlerin araç alması gerekiyorduve birçoğunun araç için bütçesini zorlaması gerekiyordu. Filo araç kiralama bu sorunu da ortadan kaldırdı çünkü şirketler bir araca araçtan çok daha ucuz bir fiyata ulaşabildi. Filo araç kiralama şahıslara da bir sürü kolaylık sağladı. Mesela eskiden bir yere gittiğinizde eğer bir tanıdığınızın aracını ödünç almadıysanız veya kendi aracınızla gelmediyseniz araçsız kalıyordunuz fakat günümüzde bir Filo araç kiralama şirketinden araç kiralayabilirsiniz. Eskiden aracın getirip götürme sıkıntısı da vardı. Mesela uçağa biniyordunuz ama aracınız orada kalıyordu ve geri dönüp aracınızı getirme gerekliliğiniz doğuyordu. Filo kiralama şirketlerinde ise aracı istediğiniz gibi bırakıp gidebilirsiniz çünkü Filo kiralama şirketleri sizin aracın üzerindeki sorumluluğunuzu minimuma indiriyor. Mesela eskiden birinden araç ödünç aldıysanız aracı istediğiniz kadar kullanamıyordunuz fakat Filo araç kiralama şirketleri size istediğiniz kadar kullanma süresi tanıyabiliyor. Kısacası Filo araç kiralama şirketleri herkes için kolaylık sağlıyor.

Filo Araç Kiralama İzmir’de Dikkat Edilmesi Gerekenler

-Uzun vadeli olarak araç kiralamadan önce aracın yakacağı yakıtı göz önünde bulundurmak gerekir. İhtiyacınızı karşılayacak statüsünde birden çok araç bulunuyorsa birbirleri ile kıyaslanması gerekir.

-Kiralayacağınız filo aracın sigorta masraflarını şirketin üstleneceğinden emin olun. 

-Kiralayacağınız aracın hasar tespitine dikkat edin.

Filo Araç Kiralama İzmir’de En Uygun Şirket

Biz zgr rent a car olarak 10 yılı aşkın bir süredir hizmetinizdeyiz. Bütçe dostu fiyatlarımızla İzmir’de en çok tercih edilen araç kiralama şirketiyiz. Sunduğumuz hizmetler ile müşteri memnuniyetini her daim en üst noktada tutmaya çalışıyoruz. Filo araç kiralama İzmir’de sunduğumuz bütçe dostu fiyatlar sayesinde en çok tercih edilen marka olmayı başardık.

Neden ZGR Araç Kiralama?

10 yıllık deneyimimiz ile müşterilere konforlu bir sürüş yaşatıyoruz. Bütçe dostu fiyatlarımız ile de müşterilerimizin şubelerimizden memnun olarak ayrılmalarını sağlıyoruz. Her türlü aracı bulunduran markamız herkesin zevkine hitap edebiliyor.  Araçlarımızı güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Filomuz bu sebeple her yıl yenileniyor.

 • Daha karlı aylık araç kiralama
  Daha karlı aylık araç kiralama

  Kiralık araç kullanmak çoğu zaman kullanıcılar için fiyat bakımından uygun gelmeyebilir. ZGR Rent a Car olarak aylık araç kiralama seçeneklerimizde sizin için en uygun fiyatları hesaplıyoruz.

  29.6.2020
 • Sigortalı İzmir araç kiralama hizmeti
  Sigortalı İzmir araç kiralama hizmeti

  Sigortalı Araç Kiralama, Araç Kiralama Sigorta Seçenekleri, İzmir Mobilden Araç Kiralama, İzmir Araç Kiralama

  28.1.2020
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  İzmir araç kiralama telefon ve internet rezervasyonu ile birkaç saniyede yapılır ve kullanmayı arzu ettiğiniz araç size tahsis edilir.

  7.11.2019
 • Uzun dönem araç kiralama İzmir
  Uzun dönem araç kiralama İzmir

  uzun dönem araç kiralama, uzun dönem araç kiralama İzmir, İzmirden uzun süreli araç kiralama, aylık araç kiralama, yıllık araç kiralama, dönemlik araç kiralama

  7.11.2019
 • izmirde arac kiralama nasil yapilir
  izmirde arac kiralama nasil yapilir

  izmirde arac kiralama nasil yapilir

  10.12.2019
© 2020 zgr.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X