www.zgr.com.tr

Bornova Rent a Car

KUR HESAPLA

loading
18.5.2019
Bornova Rent a Car

Bornova Rent a Car


Bornova Rent a car, belli bir süre içerisinde firmaların, kişilere ya da şirketlere sağladığı Bornova araç kiralama hizmetleri anlamına gelmektedir. Daha önceleri genellikle, ani araç ihtiyacı duyan kişilere, bir şehre yeni gelmiş kişilerin acil araç ihtiyacını karşılamaya yönelik olan oto kiralama hizmetleri artık günümüzde her kişiye hitap ederek hizmet vermektedir. Bornova oto kiralama sınırlı bir süre içerisinde yapılmaktadır ve kiralanan araçların bedeli günlük olarak hesaplanmaktadır. Fakat artan yoğun talep ve çalışma alanlarının farklılaşması ile bu sistemde de bazı farklılıklar olabilmektedir. Örneğin; bazı kurumsal şirketler, araç ihtiyaçlarını rent a car firmalarından kiralama yaparak karşılamaktadır. Böyle bir uygulamada, Bornova oto kiralama işlemleri günlük bedellere değil aylık ödemelere göre yapılandırılabilmektedir.

İzmir Bornova’nın en güvenilir araç kiralama şirketi ZGR’dir. Firmanın internet sitesi ise; https://www.zgr.com.tr/ adresidir. Firma, araç kiralama hizmetleri sunmanın dışında transfer hizmetleri de sunmaktadır. Firmanın internet sitesinde yer alan araç çeşitliliklerini inceleyebilir, indirimli fiyatları, mevsimlere özel kampanyalarını inceleyebilirsiniz. İzmir Bornova’nın en iyi rent a car firması olan ZGR hizmette kaliteyi hedeflemesi ve müşteri memnuniyetini gözetmesi nedeniyle sunduğu hizmetlerden biri de şoförlü araç hizmetidir. Dileyen müşteriler, araç ile birlikte şoför hizmetinde de faydalanarak konforlu bir şekilde istedikleri gibi seyahat edebilmektedirler. Ayrıca, firmanın internet sitesi üzerinde yer verilen kullanıcı yorumlarını okuyarak da firmayı deneyimlemiş olan müşterilerin görüşlerini öğrenebilirsiniz.

 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi
  Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi

  Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama hzimetleri ZGR Rent a Car tarafından sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağladığı kaliteli konfor ile İzmir’in en iyisi olan ZGR, firmaların isteklerine ya da bölgeye gelen ziyaretçilerin ihtiyaçl...

  7.6.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Aylık Araç Kiralama
  İzmir Aylık Araç Kiralama

  İzmir aylık araç kiralama fiyatları ne kadar? İzmir Aylık Araç Kiralama'da en iyi kiralık araç hangisi? İzmir aylık araç kiralama firması en iyi hangisi?

  23.5.2019
© 2021 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X