www.zgr.com.tr

Bergama Organize Sanayi Bölgesi

KUR HESAPLA

loading
11.6.2019
Bergama Organize Sanayi Bölgesi

Bergama Organize Sanayi Bölgesi

Bergama Organize Sanayi Bölgesi yani kısaltılmış adı ile BOSBİ, 1.747.491 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan, inşaat, süt ve süt ürünleri, gıda, doğal taş sektörlerinde faaliyet gösteren bir sanayi bölgesidir. 50 milyon Euro’luk yatırım ile şu an da 450 kişi istihdam edilmekte olan ve yeni yeni gelişmekte olan bir sanayi bölgesidir. Bu geniş alanda ihtiyaç duyulacak olan tüm ulaşım ev araç hizmetleri için ZGR Rent a Car Bergama Organize Sanayi Bölgesi ve çevresinde hizmet vermektedir. Bergama Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama hizmetleri bölge içindeki firmalara ya da bölgeye ziyarete gelmiş ziyaretçilere uzun dönem kiralama ve aylık kiralık araçlar, bölgeye teslim fırsatları ile sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve rezervasyon yapmak için www.zgr.com.tr adresi ziyaret ediniz.

 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir Araç Kiralama

  Dünyaca ünlü şehri karış karış gezip unutulmaz anlara tanık olmak için İzmir araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  13.8.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Haftalık araç kiralama
  İzmir Haftalık araç kiralama

  Bir iki günlü değil haftalık araç kiralamaya ihtiyacım var diyorsanız en güvenilir Rent a Car ZGR araç ve filo kiralama size artık daha da yakın. https://www.zgr.com.tr adresini ziyaret edip sürekli yenilenen ve genişleyen filo ağımızı görebilir, ...

  23.5.2019
© 2022 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X