www.zgr.com.tr

Bergama Organize Sanayi Bölgesi

KUR HESAPLA

loading
11.6.2019
Bergama Organize Sanayi Bölgesi

Bergama Organize Sanayi Bölgesi

Bergama Organize Sanayi Bölgesi yani kısaltılmış adı ile BOSBİ, 1.747.491 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan, inşaat, süt ve süt ürünleri, gıda, doğal taş sektörlerinde faaliyet gösteren bir sanayi bölgesidir. 50 milyon Euro’luk yatırım ile şu an da 450 kişi istihdam edilmekte olan ve yeni yeni gelişmekte olan bir sanayi bölgesidir. Bu geniş alanda ihtiyaç duyulacak olan tüm ulaşım ev araç hizmetleri için ZGR Rent a Car Bergama Organize Sanayi Bölgesi ve çevresinde hizmet vermektedir. Bergama Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama hizmetleri bölge içindeki firmalara ya da bölgeye ziyarete gelmiş ziyaretçilere uzun dönem kiralama ve aylık kiralık araçlar, bölgeye teslim fırsatları ile sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve rezervasyon yapmak için www.zgr.com.tr adresi ziyaret ediniz.

 • İzmir Vito Kiralama
  İzmir Vito Kiralama

  İzmir Vito kiralamayı düşünüyorsanız en doğru tercih ZGR Oto Kiralama firmasıdır. ZGR Oto Kiralama belirli bir aracı kiralamak isteyen müşterilerine en uygun araç kiralama hizmetini sunmaktadır.

  29.6.2019
 • 8+1 Araç Kiralama İzmir
  8+1 Araç Kiralama İzmir

  Her türlü yol durumuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan 8+1 araç çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olmasıyla 8+1 araç kiralama İzmir kalitesini yollara taşımaktadır.

  29.6.2019
 • Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri
  Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan ZGR ile İzmir medeniyetlerin beşiği sıfatının hakkını veren bir Türkiye’nin eşsiz yerini gezebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanından Araç Kiralama İmkanı Araç Kiralama ile Gez...

  26.6.2019
 • Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi
  Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi

  Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi araç kiralama hzimetleri ZGR Rent a Car tarafından sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sağladığı kaliteli konfor ile İzmir’in en iyisi olan ZGR, firmaların isteklerine ya da bölgeye gelen ziyaretçilerin ihtiyaçl...

  7.6.2019
 • Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?
  Tekerlikli sandalye size engel olmasın bir araç mı kiralamak istiyorsunuz?

  İzmir'de Tekerlekli Sandalyeniz için Geniş bagaj hacimli Mercedes Vito marka araç kiralamak için doğru adrestesiniz.

  17.8.2019
 • İzmir Aylık Araç Kiralama
  İzmir Aylık Araç Kiralama

  İzmir aylık araç kiralama fiyatları ne kadar? İzmir Aylık Araç Kiralama'da en iyi kiralık araç hangisi? İzmir aylık araç kiralama firması en iyi hangisi?

  23.5.2019
© 2021 zgr.com.tr
whatsapp
telegram

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X