İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Oto Kiralama Havalimanı Yolcularını Hedefliyor!

Özellikle dış ülke ve ilçelerden gelen ziyaretçilerin İzmir içerisinde araç ihtiyaçları için geçirdiği zaman ve performans oldukça yüksektir. ZGR Rent a car olarak İzmir'e gelen misafirlerimizin  işini kolaylaştırmak adına kurduğumuz internet sitemiz üzerinden rezervasyon yaparak dilediğiniz ve ihtiyaçlarınıza özel araçları havalimanında hazır olarak sizi beklemesini sağlıyoruz.

İzmir havalimanı araç kiralama içerisinde bulunan karmaşadan sizi kurtararak aracınızın önceden bakıım ve temizlikleri yapılarak hazır halde sizlere teslim edilmesi maksimum 10 dakika sürmektedir. Sizlerin yapması gereken ise sadece internet sitemiz üzerinden aracın gerektiğini düşündüğünüz tarih ve saatte rezervasyon oluşturarak kendinize tahsis etmenizdir. Geri kalan tüm kontroller, hazırlama süreci ve evrak hazırlama işlemleri deneyimli ve uzman kadromuz tarafından hazırlanarak sizlere sunulacaktır.

İzmir Havalimanı Rent A Car

Havalimanı kalabalığından kolaylıkla kurtulacağınız bir araç kiralama işlemi sayesinde işlerinize ara vermeden devam etmenizi sağlar. Seçeceğiniz araç tipini ve yakıt modelini belirlerken öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Protokol görüşmesine gideceğiniz bir aracın ekonomik araç sınıfından olması firmanızın temsilini etkilerken, standart bir işiniz için gerekli olan aracın ise lüks sınıfına ait olması da maliyet açısından sizi olumsuz etkileyebilir. ZGR Rent a car olarak duyarlı müşteri temsilcilerimize öncelikle aracınızın ne amaçla kullanılacağı hakkında bilgi verdiğiniz takdirde size en uygun yakıt tüketimine sahip olan ve minimum maliyetli araç tavsiyelerine de sahip olabilirsiniz.Whatsapp Telefon