Filo Kiralama

Uzun dönem araç kiralama


İzmir'de Filo Kiralama Şirketi olan ZGR Rent a Car olarak, bireysel kurumsal ve uzun dönem araç kiralama hizmetleri sunuyoruz. Size özel seçeneklerle 6 ay, 12 ay ve 24 ay araç kiralama hizmeti veriyoruz. Ayrıca kiralama seçeneği ile hızlı ve pratik bir şekilde araç kiralayabilirsiniz. Güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızla İzmir'de filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama taleplerinize en iyi çözümleri sunuyoruz. Bizimle iletişim danışmanlığı uzun dönem filo kiralama fiyat teklifi alın.


İzmir'de Filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmeti almak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimizin günlük, aylık ve yıllık filo araç kiralama taleplerine çözüm sağlıyoruz.

6 ay araç kiralama

Kısa süreli değil en az 6 ay süreyle araç kiralama ihtiyacınız varsa tek adresiniz en güvenilir araç kiralama hizmeti sunan ZGR‘den başkası değil. İster şahsınız için isterseniz de şirketiniz için tek ya da filo şeklinde kiralama yapmak için en iyi Rent a Car tercihiniz olsun. 6 ay boyunca her türlü desteği ve danışmanlığı alabileceğiniz, herhangi bir aksilik anında her zaman yanınızda bulabileceğiniz ZGR Rent a Car sizin için ideal tercih olmaya devam ediyor. İzmir’ in en güzel şehirlerimden Çeşme’de rahatça ulaşabileceğiniz ve https://www.zgr.com.tr üzerinden rezervasyon veya kiralama yapabileceğiniz en kolay en güvenilir hizmet. En iyi Rent a Car ZGR.

12 ay araç kiralama

Egenin kalbi İzmir’ in çeşme ilçesinde şirketiniz için büyük fırsatlar sizleri bekliyor. En güvenilir araç kiralama firması ZGR filo hizmetleriyle sizlerle. Yıl boyunca rahat edebilmek için tercihiniz en iyi Rent A Car ZGR olmalıdır. Uzun yıllardır kazanmış olduğu tecrübeyle istek ve ihtiyaçlarınıza anında ekonomik çözümler sunabilecek ZGR Rent a Car, bir tuşla ulaşabilecek kadar yakın. Siz de hemen istediğiniz yerden, bilgisayar, tablet ya da cep telefonu üzerinden https://www.zgr.com.tr adresine giriş yaparak şirketiniz için en iyi filo tercihine ulaşabilir ve sınırsız destek alabilirsiniz. En güvenilir araç kiralama firması olan ZGR sizler için her zaman en iyisini yapmaya devam ediyor. 

24 ay araç kiralama

Uzun süredir hizmet veren ya da yeni kurulmuş şirketiniz için maliyetleri en aza indirecek en iyi kiralama şirketinin sunduğu fırsatlar İzmir’ in güzel ilçesi Çeşme’de sizleri bekliyor. Çok kısa süreler değil kafamız 24 ay rahat olsun diyorsanız yapacağınız tek şey https://www.zgr.com.tr adresine göz atmak. Günden güne yenilenen ve büyüyen filo ağıyla sizlere çok değerli hizmetler sunan en iyi Rent a Car ZGR memnuniyetiniz ve iş devamlılığınız için uzman kadrosuyla her zaman yanınızda. 24 ay boyunca ihtiyacınızı iletmeniz ve sonrasında kendinizi en güvenilir Rent a Car firmasına emanet etmek sizleri de çok rahatlatacak. Aynı zamanda çok uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz filo kiralama sayesinde maliyetleriniz oldukça düşecektir.

36 ay araç kiralama

Kısa süreli araç ve filo kiralamak bizlere uygun değil 6 ay, 12 ay, 24 ay süreler bizim için yeterli değil diyen şirketler için 36 ay süreyle filo kiralama yapabileceğiniz en güvenilir araç kiralama ZGR. Geniş ve uzman ekibiyle, her zaman yenilenen ve zenginleşen filosuyla, en iyi Rent a Car firması ZGR’ ye ulaşmak için her türlü bilgiye anında ulaşabileceğiniz https://www.zgr.com.tr adresine tıklamanız yeterli. Bir tuş ile tüm filoyu inceleyebilir, rezervasyon ve kiralama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İzmir’ in Çeşme ilçesinde büyük tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam eden ZGR Rent a Car sizlerin memnuniyetiyle en güvenilir araç kiralama olmaya devam ediyor.

Aylık kiralama

Ege'nin incisi İzmir' in Çeşme ilçesinde hizmet veren en güvenilir Rent a Car firması ZGR araç kiralama, kendiniz için, şirketiniz için günlük ve aylık araç kiralama hizmeti sunuyor. Sektörde eski ve güvenilir bir marka olan ZGR araç ve filo kiralama memnuniyetinizi devam ettirmek için durmadan çalışıyor. Uzun süreli seyahat programınız varsa ve toplu ulaşım araçlarını kullanmak istemiyorsanız tercihiniz En iyi araç kiralama firması ZGR araç ve filo kiralama olmalıdır. En uygun fiyatlar, en geniş filo ağıyla en güvenilir Rent a Car ZGR araç ve filo kiralama daima sizlerin hizmetinde. Sizler de bu eşsiz hizmeti alabilmek için https://www.zgr.com.tr/izmir/filo-kiralama-hizmeti adresini ziyaret edin ve karlı çıkın.


taşıt, araç, kara taşıtı, metin, gökyüzü içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu


İzmir FİLO Kiralama Şirketi

Uzun dönem araç kiralama büyük fırsatları da beraberinde getiriyor! En iyi araç kiralama şirketleri dahilinde büyük indirimler ile İzmir FİLO kiralamak isteyenler mutlu oluyor!

FİLO Kiralama Nedir?

Filo kiralama birden fazla aracın aylık ve yıllık olarak kiralanması esasına dayanır. Şirketlerin tercih ettiği bu sistemde karlılık oranı çok yüksektir. Fatura alınabilir, büyük indirimler kazanılır ve en önemlisi araçların bakımları, vergileri gibi hususlar tamamen Filo kiralama şirketi yükümlülüğü altındadır.

İşini Kara Dönüştürmenin En Kolay Yolu!

Benzin dışında hiçbir sorumluluğun olmasın istiyorsan İzmir Filo kiralama tam sana göre! Antik kentte filon gezsin, şirketin kar etsin. Giderlerini azalt ve işine odaklan!

Talep Edilen Evraklar

Firmanıza teklif verilmesi ve kontrat yapılması için talep edilen evraklar;

  • Vergi Levhası,
  • Faaliyet Belgesi,
  • Firma Kuruluşuna Ait Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Son Ortaklık Yapısına Ait Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Geçerliliğini Koruyan İmza Sirküleri,
  • Ortaklara ve İmza Yetkililerine Ait Kimlik Fotokopileri,
  • Son Yıla Ait Yıllık Detay Mizan,
  • İçinde Bulunulan Yıla Ait En Son Yayınlanan Detay Mizan,
  • İçinde Bulunulan Yıla Ait En Son Yayınlanan S.M.M.M., Y.M.M. Onaylı Bilanço ve Gelir Tablosu (veya Mevcut Dönem Geçici Kurumlar Vergi Beyannamesi),
  • İçinde Bulunulan Yıl Hariç Son 3 Yıla Ait S.M.M.M., Y.M.M Onaylı Bilanço ve Gelir Tabloları (veya Yıllık Kurumlar Vergi Beyannameleri)Filo Kiralama Formu

Filo Kiralama Formu
Whatsapp Telefon