Zgr rent a car ile yaşamınızı kolaylaştırın

Zgr rent a car ile yaşamınızı kolaylaştırın

Zgr rent a car ile yaşamınızı kolaylaştırın


Oto kiralama işinde adından bahsettiren bir isim olan Zgr Rent A Car ile ihtiyaçlarınızı, işinde uzman ekibi ile çözüme ulaştırmanız artık çok kolay. Zgr Rent A Car'ın vermiş olduğu güven, müşteri memnuniyeti, konfor ve dürüstlük ilkeleri ile sektörde aranan bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Yeniliğe açık, son model araçlar ile hizmet veren bu firma, kalite ve güvenliğinden taviz vermemek adın, araçlarının bakımlarını yetkili servislerde yaptırmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanından da bu hizmetten yararlanılabilmektedir. İzmir araç kiralama ofisinden 7/24 saat oto kiralama hizmeti sunulmakta olup, günün her saati kiralık araç hizmeti yapılabilmektedir. Dizel ve Benzinli araç seçenekleriyle ürün yelpazesini geniş tutan Zgr Rent A Car izmir firması, tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kendine seçmiş olduğu hedefi, yerine getirmek amacıyla azimle çalışmalarını sürdürmektedir. Karşılıklı güvenin sağlanması adına araçlar ful kasko ile donatılmış olup, klasik oto kiralama firmalarında oluşabilecek aksaklıkları sıfıra indirerek, kiralama süresince içimizde bir kuşku oluşmadan araçları gönül rahatlığı ile sürmemize, vermiş olduğu müşteri memnuniyeti ve konforla birçok Rent A Car izmir firması arasından sıyrılmayı başarmışlardır. Müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en üst seviyede tutması adına, müşteri yaklaşımıyla İzmir bölgesinde adından söz ettirmeye devam edeceği aşikârdır. Zgr Rent A Car ailesi tüm ekipmanlarıyla oto kiralama sektöründe başarıdan başarıya koşacağına olan inancımı bildirmeyi bir borç bilirim.

 

İlginizi Çekebilir
 • İzmir Araç Kiralama
  İzmir'de kullanışlı ve uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri
 • Karavan Kiralama İzmir
  İzmir'den karavan kiralamak için hizmet veren kiralık Karavan web sitesi ile size en uygun araca en uygun ürün ile sizi karşılamaktayız.
 • İzmirde arac kiralama nasil yapilir
  Araç kiralama, seyahat için harika bir seçenektir. Araç kiralayarak, istediğiniz yere istediğiniz zaman gidebilir ve kendi aracınız ile seyahat etmek istemiyorsanız, yakıt, bakım ve sigorta gibi masraflardan kurtulabilirsiniz.
 • Her ihtiyacınıza yönelik kiralık araçlar
  Keyifli seyahatlerinizde kullanmanız için beğeneceğiniz spor araçlarımızdan grup olarak gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 14 kişi kapasiteli minibüs seçeneklerimize kadar her çeşit araçla İzmir’de kiralık araç için en doğru adres ZGR Rent a Car.
 • Havalimanında araç kiralamak neden avantajlı
  İzmir havalimanı araç kiralama hizmetini avantajlı kılan birçok husus mevcut. İlk olarak Adnan Menderes Havalimanı’nın şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede olduğunu düşünürseniz, kısa sürede şehir merkezine ulaşmak için en makul seçeneğin araç kiralamak olduğunda hemfikir olursunuz.
Whatsapp Telefon